نتایج جستجو برای عبارت :

مهم ترین ترفندهای آرایشی برای جوانتر شدن!

خانومانه:
وقتی دختر ۱۶-۱۷ ساله ای هستیم، برای آن که کمی بزرگ تر و بالغ تر به نظر
برسیم آرایش می کنیم. اما از سن ۴۰ سالگی به بعد هدف ما تغییر می کند و به
دنبال آن هستیم که ۱۰ سال جوانتر شویم. اما راه حل برای جوانتر به نظر
رسیدن چیست؟! راه حل این است که باید آرایشی مناسب، طبیعی و سبک داشته
باشید که چهره را زیباتر کند و عیب های پوست را بپوشاند.

ادامه مطلب
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
کرم آبرسان قوی سینت ایوز، یک آبرسان موثر و مرطوب کننده برای انواع پوست به ویژه پوستهای خشک است. این محصول بدون آنکه پوست را چرب کند، رطوبت کافی را به آن می رساند. کرم سینت ایوز، حاوی کلاژن است که باعث سفت شدن پوست شده و پروتئین الاستین آن باعث کاهش چروک می شود و ظاهر پوست را جوانتر می کند.ویژگی های اصلی: - آبرسانی موثر- ترمیم کننده- کاهش خشکی و زبری پوست- حاوی الاستین موثر در کاهش چروک-  حاوی کلاژن موثر در سفتی پوست- افزایش نرمی و لطافت پوست- محت
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
...اما ما انها را به بچه ها نمیدادیم،بلکه برای زنده ماندن شیر خشک میخوردیم.خیلی ناراحت کننده بود اما در اردوگاه قانونی وضع شده بود که اگر غذا کم آمد غذا را از افراد بالای ۶۰ سال بگیریم و به جوانتر ها بدیم و پیر مرد هایی که شب تا صبح کنار پیاده رو ها می افتادند و ما صبح ها جنازه ی انها را جمع می کردیم...
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
سلام.بابت اینکه یه مدت کارم تعطیل شده بود یه عذر خواهی به شما بدهکارم.اما به دلیل یه مشکلات خب نتونستم داستان بنویسم اما بازم کارمو شروع کردم و داستان زامبی ها قسمت دوم رو خیلی زود از همین سایت منتشر می کنم.توضیحی نیست بریم پیش داستان:
...اما ما انها را به بچه ها نمیدادیم،بلکه برای زنده ماندن شیر خشک میخوردیم.خیلی ناراحت کننده بود اما در اردوگاه قانونی وضع شده بود که اگر غذا کم آمد غذا را از افراد بالای ۶۰ سال بگیریم و به جوانتر ها بدیم و پیر مر
طبق آمار ها در صورت ازدواج مردهای دهه پنجاه و شصت باز هم حدود یک میلیون! دختر دهه شصتی موفق به ازدواج نمیشوند و شاید مجبور باشن تا آخر عمر مجرد بمونن.
پسرای دهه شصتی در یک اقدام غافلگیرانه برای ازدواج سراغ دخترای جوانتر دهه هفتادی رفتن و دخترای دهه شصتی شانس ازدواج رو از دست دادن!
دخترایی که مسن شدن و با اومدن دخترای ترگل ورگل دیگه شاید چندان بختی برای ازدواج نداشته باشن.

پ.ن:شاید بگین از لحاظ مالی و جنسی خودشون رو ارضا میکنن؛اما هیچکدوم مثل
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
بحث داغی بین چند تا از دوستانم درگرفته بود. بعضی عمیقا اعتقاد به تبلیغات کاغذی داشتند و برخی هم تبلیغات نوین با اینترنت را مناسبتر می دیدند. هر کدام هم دلایلی داشتند.
خلاصه بحث این شد که نمی توان یکی از این دو نوع تبلیغ را به طور کامل کنار گذاشت و ناچار باید هر دو را در کنار هم داشت. 
دلایل دوستانی که طرفدار تبلیغات فیزیکی بودند:

1- اثر گذاری در زمانهایی که فضای مجازی در اختیار نیست مانند در حین رانندگی
2- جذب طیف خاصی مانند افراد مسن
3- ارتباط م
بسم الله
عرض تسلیت بمناسبت شهادت دردانه علی بن موسی الرضا حضرت باب المراد امام جواد علیه السلام .  الْمُؤمِنُ یَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفیقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَقَبُولٍ مِمَّنْ یَنْصَحُهُ. (بحار‌الانوار، ج۷۵، ص۳۵۸)فرمود: مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است: توفیق از طرف خداوند متعال، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسى که او را نصیحت نماید.
پ.ن :صلی الله علیک یا جواد الائمه 
رسم قبیله است که
امروز برای شما عزیزان داستانی داریم با موضوع آرزوی مرد که می‌توانید در زیر بخوانید و کلی از خواندش لذت ببرید و خوشحال شوید.

یک زوج در اوایل 60 سالگی، در یک رستوران دنج رمانتیک سی و پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته بودند.یک زن جادوگر که از آنجا می گذشت وارد رستوران شد و سر میز انها رفت و گفت: آه شما زوجی مثال زدنی هستید و درتمام این مدت به هم وفادارموندید ، برای همین هرکدام از شما میتواند آرزویی کند و من با کمک دانشی که دارم آن را بر آورده
رعایت این نکات آرایشی باعث جوانتر دیده‌شدن شما می‌شود.
از زمان‌های خیلی دور، زن‌ها از آرایش کردن برای زیباتر شدن استفاده می‌کردند، به همین دلیل نام آرایش برای همه ما، تداعی‌کننده زیبایی است ولی برخلاف تصور، اگر آرایش اصولی و صحیح انجام نشود، باعث پیرتر نشان دادن چهره می‌شود.
ادامه مطلب
با بالا رفتن سن جوانتر شدن آرزوی هر بانویی است که بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران در این مقاله 5 روش کلی آن را بیان کرده است.
روش اول : دندان های سالم
دندان های نامرتب و مات سن شما را بالاتر نشان می دهد اما لبخند زدن با دندان های صاف و درخشان نشان دهنده سلامتی می باشد و چهره را زیبا و جوان می کند.سفید کردن دندان ها با خمیر دندان های سفید کننده  و محصولات دیگر برای اینکار مفید می باشد.. فقط حواس تان باشد که طبق دستورالعمل آن استفاده کنید ت
نمی‌توانید با روزی دو ساعت کار کردن در اینترنت،
دویست هزار دلار درآمد داشته باشید، پانزده کیلوگرم در هفته وزن کم کنید، با
استعمال کرم روی صورتتان بیست سال جوانتر شوید و روابط زناشویی‌تان را با یک قرص
درمان کنید.
وقت آن است که به شما بگویم شما مدت زمانی طولانی فریب خورده اید؛ هیچ
معجون معجزه آسا، فرمول مخفی یا راه حل سریعی برای موفقیت وجود ندارد.

تکرار این تبلیغات نگرش ما از نیاز به تلاش برای
رسیدن به موفقیت را دچار اختلال کرده است. در حال
چطور انسان ها در فضا پیر می‌شوند؟

همشهری آنلاین:
فضانوردانی که در فضا زندگی می‌کنند، مانند ساکنان ایستگاه فضایی
بین‌المللی با سرعت زیادی در حرکتند،‌ از این رو عمر آنها نسبت به ساکنان
زمین آرامتر سپری می‌شود.

براساس گزارش هاواستافورکز، براساس قاعده فیزیکی تاخیر زمانی، پس از گذشت 6 ماه از اقامت فضانوردان در ایستگاه فضایی،
زمانی که این افراد به زمین بازگردند، کمی از هم‌سن‌های خود ج
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
خواهشمندم به ویژه جوانتر ها متن زیر را با حوصله بخوانید:
نوشته تأمل برانگیز دکتر« سعیدرضا مهرپور» به همسر مرحومش که در خرداد97 ،بر اثر بیماری سرطان درگذشت.
 مریم عزیزم سلام،
من در چهل و یک سالگی به بسیاری از آن چیزهایی که امروز آرزوی جوانان و دانشجویان است رسیده ام.
پزشک ، جراح ، فوق تخصص ، استاد و حتی رییس ! اما امروز بعد از این راهِ دراز و پر مشقّت ، یک آرزو بیشتر ندارم . همه این ها را که برشمردم را پس بدهم، در عوض لحظه ای کنارِ تو بنشینم ، در چش
روغن هایی برای
لاغری صورت
روغن بذر هویج: این روغن التهاب و زخم های خفیف را محو می کند و باعث کاهش تورم
صورت می شود.
روغن کندر هندی:  این روغن تناژ پوست را روشن
می کند، منافذ صورت را کوچکتر می کند و همچنین به سفت شدن گوست کمک می کند.

روغن شمعدانی: این روغن ناحیه گردش خون را در چهره بهبود می بخشد و پوست
را مانند یک دیوار ضد عفونی می کند، بنابراین پوست  تمیزتر و نرمتر می شود.
روغن اسطوخودوس: این روغن به پوست در برابر استرس کمک می کند، همچنین به کاهش
تحقیق در مورد بیماری‌ های فیزیولوژیک
چکیده مقاله:
بیماریهایی که در اثر کمبود مواد غذایی روی برنج ایجاد می‌شود.
کمبود آهن سبب از بین رفتن سبزی برگهای جوان و در نتیجه زردی آنها می‌گردد. برگهای مسن‌تر ممکن است زرد شوند و در اثر کمبود مفرط، بوته‌ها معمولاً می‌میرند. علائم اولیه معمولاً 4 تا 5 هفته بعد از نشاء‌کاری اتفاق می‌افتد.
کمبود منگنز باعث ایجاد خطوط زرد بین رگبرگها از نوک به سمت قاعده برگها می‌شود که بعداً قهوه‌ای تیره و نکروز می‌

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
آیا برای پوست صورتتان لایه ‌بردار طبیعی نیاز دارید
آیا برای پوست صورتتان لایه ‌بردار طبیعی نیاز دارید ؟ یکی از راه های بازیابی پوست لایه برداری از پوست است در توضیح مفید بودن این امر باید بگوییم سلول‌های مرده پوست شما با لایه برداری از بین می رود و پوست شما درخشان و جوانتر می شود.ادامه مطلب آیا برای پوست صورتتان لایه ‌بردار طبیعی نیاز دارید ادامه مطلب

جو اطراف جعبه ها سنگین است و نمی شود راحت نفس کشید. دکمه بالای پیراهنم را باز می کنم. هوا گرم است. فقط یکی دو قدم تا جعبه اول مانده. هرچه ذکر و آیه بلدم می خوانم. نمی دانم از خدا چه بخواهم؟ از خدا می خواهم آرامم کند. نگاه می کنم؛ خانمی با مقنعه مشکی خوابیده. صورتش سالم سالم است. فقط یک خط قرمز از زیر مقنعه تا کنار صورتش کشیده شده. حتی کش چادر هم سرجایش مانده و فقط کمی کج شده. جوانتر از مادر است. می درخشد. انگار تصویر جوانی مادر را دیده ام. آرام می شو
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
لینکداین LinkedIn، تکرار یک سیاست اشتباه در مایکروسافت Microsoft
از وقتی که مایکروسافت Microsoft شرکت لینکداین LinkedIn این پیامی است که هر از گاهیدریافت می‌کنم: 

شما در مورد چنین پیامی چه فکر می‌کنید؟ سالهاست که ثابت شده خیلی از سیاست‌های مایکروسافت اشتباه است. فیسبوک، گوگل، توئیتر و وردپرس از مایکروسافت جوانتر هستند و در عوض در جذب نسل جوان و پولسازی خیلی موفق‌تر عمل می‌کنند. هیچ چیز در مایکروسافت رایگان نیست و به نظر می‌آید که در مایکروسافت به ه
لینکداین LinkedIn، تکرار یک سیاست اشتباه در مایکروسافت Microsoft
از وقتی که مایکروسافت Microsoft شرکت لینکداین LinkedIn این پیامی است که هر از گاهیدریافت می‌کنم: 

شما در مورد چنین پیامی چه فکر می‌کنید؟ سالهاست که ثابت شده خیلی از سیاست‌های مایکروسافت اشتباه است. فیسبوک، گوگل، توئیتر و وردپرس از مایکروسافت جوانتر هستند و در عوض در جذب نسل جوان و پولسازی خیلی موفق‌تر عمل می‌کنند. هیچ چیز در مایکروسافت رایگان نیست و به نظر می‌آید که در مایکروسافت به ه
کاهش چین و چروک پوست

جراحی پوست به دلیل پیشرفت تکنولوژی و کاربرد آن در پزشکی پیشرفت های بسیاری در سال های اخیر داشته است هر چند نزدیک به 4 دهه است که لیزر استفاده می شود ولی تنها چند سال است که به طور گسترده در بازسازی و جوانتر کردن چهره به کار می رود.

عبور لیزر به طور دقیق باعث برداشته شدن لایه به لایه بافت میشود با اولین عبور لایه سطحی یا اپیدرم برداشته میشود و زمانی که به لایه عمیق پوست برسد با عبور در هر لایه رنگ پوست تغییر میکندبه دل
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
لیفت تزریقی با نخ روشی ایمن است که به نتایج بدست آمده از بافت های شل شده اجتناب از عمل جراحی می دهد. نخ PDO قابل جذب بیولوژیکی هستند. آنها یک شبکه حمایتی تشکیل می دهند که بافت های صورت و بدن را برداشته و از آن پشتیبانی می کند و روشی کاملاً بی خطر است. این خطاب به کسانی است که شل بودن آن بسیار سبک است و مایل به انجام عمل جراحی نیستند. این یک روند جدید است و طرفداران خود را به دست آورده است. هزینه از 1 میلیون تومان شروع می شود و برای هر منطقه و تعداد نخ
 پیر اگر باشم چه غم، عشقم جوان است ای پری
وین جوانی هم هنوزش عنفوان است ای پری
*
هر چه عاشق پیر تر عشقش جوانتر ای عجب
دل دهد تاوان اگر تن ناتوان است ای پری 
*
پیل مــاه و سال را پهلو نمی کردم تهی 
با غمت پهلو زدم، غم پهلوان است ای پری
*
هر کتاب تازه ای کز ناز داری خود بخوان
من حریفی کهنه ام درسم روان است ای پری 
*
یاد ایامی که دل ها بود لبریز امید
آن اوان هم عمر بود این هم اوان است ای پری 
*
روح سهراب جوان از آسمان ها هم گذشت
نوشدارویش، هنوز از پی دوان
آر اف فرکشنال سوزنی چیست ؟
آر اف فرکشنال (microneedle fractional RF) یک روش جوانسازی به روز در دنیاست. این روش همانگونه که از نامش پیداست از امواج رادیویی استفاده می کند. آراف فرکشنال با حروف اختصاری MRF نیز شناخته می شود. روش عمل در آر اف فرکشنال به این صورت است که سوزن های بسیار ریزی در پوست وارد می شود. در بین سوزن های وارد شده به پوست امواج رادیویی تبادل می شود. تبادل اموج در باعث ایجاد گرما در قسمت درم پوست می شود. در نتیجه این عمل کلاژن سازی اتفاق می افت
امروزه ورزش یوگای صورت  یکی از پرطرفدارترین ورزشها برای زیبایی است چون این ورزش پوستهای چروک را صاف میکند و از پوستهای جوان نیز محافظت میکند تا دچار پیری پوست نشود تا جاییکه حتی بازیگران هالیوود نیز این ورزش را جایگزین بوتاکس کرده اند چون بوتاکس عوارض دارد ولی این ورزش نه تنها ضرری برای انسان ندارد بلکه مفید هم هست. در کلاس یوگا بانوان نیز این حرکات آموزش داده می شود. 
امروز برای شما 9 روش جدیداز یوگای صورت را به شکل تصویری آموزش میدهیم. یو
ایمپلنت دندان چیست؟ ایمپلنت های دندانپزشکی all-on-4 روش ایده آل برای جایگزینی دائمی دندان ها است.روش انجام ایمپلنت دندان all-on-  همانند ایمپلنت معمولی نیست.آنها برای همیشه ماندگار می شوند ، احساس طبیعی می کنند و مشکل پوسیدگی دندان یا تغییر رنگ را حل می کنند. اما یکی از بزرگترین مزایای کاشت دندان این است که ظاهر جوانی تری به شما می دهد. بسته به سن شما ، آنها در واقع می توانند ده ها سال از ظاهر شما اصلاح کنند.
در حالی که دلایل بی شماری وجود دارد (مانن
مشاور پرورش شترمرغ

جایگاه های جداسازی و قرنطینه :

این مکان ها بایستی کلا از بقیه مزرعه جدا باشند .
بهتر است قرنطینه با فاصله زیاد و خارج از مزرعه پرورشی باشد.
پرنده های تازه وارد بایستی به مدت 6 هفته در قرنطینه نگهداری شوند.
پرندگان کسل و بیمار بایستی از گله جدا شوند. این پرندگان نبایستی تنها بمانند و حداقل با یک پرنده دیگر نگهداری شوند.

کارکنان :

در پرورش شترمرغ کارکنان بایستی یک برنامه معمول سرکشی بصورت حرکت از قسمت جوانتر به طرف با
درخت جوان شاخه‌هایش را تکانی داد، خستگی در کرد و همانطور تنومند ایستاد. چشمش به یک درختچه سبز افتاد؛ کمی آنسوتر. کش و قوسی به بدنش داد و برگهایش را رساند روی سر درختچه. لبخند او را که دید دلش قرص شد، لبخندی تحویلش داد و همانطور ایستاد. روزها می‌گذشتند و درخت برگهایش بزرگتر میشد و پهن‌تر و خودش تنومندتر‌. شاخه‌ی بالای سر درختچه زیادی بلند و پهن شده‌بود و نمی‌گذاشت نور به درختچه برسد ولی او برایش مهم نبود. مهم این بود که درخت کنارش بود. کم‌
برای افراد 35 تا 50 سال نیز همچنان تهیه بیمه عمر دیر نیست. البته ویژگیهای تنظیم بیمه عمر انها با افراد جوانتر متفاوت خواهد بود و این تفاوت صرفا بدلیل ریسک بیشتر زندگی برای این گروه سنیست اما نکته مشخص آنست که برای داشتن بیمه عمر دیر نیست. در این صفحه به معرفی پلنهای مختلف برای خرید آنلاین بیمه عمر برای میانسالان پرداخته ایم.

بیمه عمر پاسارگاد
جداول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد
چرا به همچین جراحی ای نیاز داریم ؟!
با افزایش سن در قسمت های مختلف صورت افتادگی و چین و چروک و شُلی پوست و آویزان شدن پوست به وجود می آید که برای حل این مشکل روش ها و راه های مختلفی تا کنون وارد بازار داغ زیبایی شده است که در پایین قصد داریم به بررسی این روش ها و انتخاب بهترین و با کیفیت ترین روش ممکن هستیم
استفاده از کرم ها و لوازمی که تحت عنوان لیفت در فروشگاه ها به فروش میرسد
قطعا جراحی لیفت که نه تنها پوست صورت بلکه عضلات را نیز می کشد خیلی مو
وبلاگ Yummies پوست سالی B: توصیه ای که من به جوان تر می کنم...امروز تولد من است؛ این روز تولد عطف نیست ، اما بزرگتر شدن هر کدام برای من مهم است. روز دیگر شخصی از من سؤال کرد که آیا من این شانس را دارم که خود بزرگترم به خود جوانتر بگوید. آسان!...اوه ، توصیه ای که من به جوان تر می کنم ... از زانو استفاده نکنید. از شکر و شیرین کننده های مصنوعی خودداری کنید. از آفتاب بمان. چربی دشمن نیست. بدنت را دوست داشته باش. این دوست داشتنی است ، و باید آن را باور کنید! هرگز د
درمان چروک صورت با تزریق بوتاکس

چروک های صورت به دو دسته تقسیم میشوند:1-چروکهای فعال که به دلیل وجود عضله در زیر آنها به وجود میاید و این خطوط نتیجه سالها خندیدن اخم کردن وتغییر فرم عضلات صورت هستند 2-چروکهای غیر فعال که به دلیل پروسه پیری وتغییرات محتویات درم پوست ایجاد میشود.

تزریق بوتاکس می تواند چروکهای فعال را به شدت کم کند و به فرد چهره ای آرام و جوانتر بدهد حدود 20 سال قبل پزشکان از تزریق بوتاکس برای کنترل پلک زدن غیرارادی وتیکها
آناتومی گیاهان و نیاز به عنصر آهن
هر گیاه به علت نشانه های خاصی که در ظاهرشان تولید می کنند به فقر عنصر های مختلف عکس العمل نشان می دهد.
 یکی از مبحث های ساختمان گیاه، برگ هایی است که به علت کمبود عناصر، به ویژه فقر آهن، عکس العمل نشان می دهند. نشانه هایی که در گیاهان رخ می دهد می تواند به عنوان یک تحریک کننده برای مشخص شدن استفاده شود اما نمی تواند به عنوان یک اندازه دقیق برای فقر عناصر استفاده شود. یه بیان محققین شرکت پالایش کود به عنوان مثال
همه خانم ها علاقمندند تا زیباتر به نظر برسند. بیشتر آن ها نیز اقداماتی در این زمینه انجام داده اند. در ادامه راه های ساده ای را برای زیباتر شدن آورده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست. ظاهری جوانتر پیدا می کنید!قطعا روی ظرف کرم ها و محصولات آرایشی نام ویتامین E را مشاهده کرده اید. اگر به دنبال منبع غنی برای این ویتامین هستید، پیشنهاد می کنیم از بادام استفاده نمایید. بادام علاوه بر ویتامین E، آنتی اکسیدان سلنیوم را هم در خودش جای داده است.  زیاد
لایه برداری پوست

موقعی که برداشتن لایه های پوست به درم رتیکولر می رسد بافت زرد رنگ میشود بایستی توجه داشت که نفوذ عمقی تر باعث از بین بردن ساختمان ضمائم پوست و خطر ایجاد اسکار با جوشگاه در ناحیه درمان شده می شود بدلایل مختلف جراحی بازسازی پوست انجام می شود.

ازبین بردن چین و چروک آسیب پوست در اثر آفتاب یا اسکارهای پوست ناشی از جوش غرور جوانی آبله مرغان یااسکارهای ناشی از اعمال جراحی که بیشتر توسط لیزر کردن دی اکسید و لیزر اریبوم انجام
حل مشکلات زیبایی با کاشت ایمپلنت دندان، ا اعتقاد داریم که با رشد و
شکوفایی و سبک در حال رشد است! چیزهای ساده مانند بازسازی کمد لباس یا مدل موهای
جدید نه تنها باعث ایجاد شگفتی می شوند، بلکه باعث می شوند که سالیان شما جوانتر
شوید و بیشتر به لحظه نگاه کنید. اما همچنین می تواند شما را بهتر احساس کند و
همچنین اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

ادامه مطلب
می‌رسیم به مبحث شیرین مقبول بودن یا تحسین شدن.
همه دوست دارند مقبول دیگران باشند. از همه موجودات کره‌ی زمین، من این مورد را بیشتر از هر چیزی می‌خواهم. دوست دارم زیباترین، باهوش ترین، بی عیب و نقص ترین آدم باشم. نه که در کل دنیا. چون یک روز که دراز کشیده بودم و موهای خشکم را نوک انگشتم می پیچاندم، فهمیدم این غیرممکن است و دست بالای دست بسیار. ولی همچنان جزء رتبه اول فانتزی هایم است.
  اما سعی می‌کنم در جمع کوچکی که هستم بهترین باشم. تحسینم کنند

رازهای جوان ماندن پوست
رازهای جوان ماندن پوست چیست؟
رازهای جوان ماندن پوست سوالی است که
اکثرا به دنبال هستند.شادابی و جوان ماندن پوست نقش مهمی در زیبایی صورت
دارد،شاید دیده باشید کسانی که سنشان بنظر کمتر از سن واقعی شان و جوانتر
یا بیشتر از سن واقعی شان و پیرتر بنظر می رسد.مراقبت از پوست بهترین راه جوان ماندن پوست است.برای اینکه رازهای جوانی پوست رو بشناسیم باید اشتباهاتی که باعث پیری و خشکی پوست می شود را بهتر بدانیم.

اشتباهاتی که ب

رازهای جوان ماندن پوست
رازهای جوان ماندن پوست چیست؟
رازهای جوان ماندن پوست سوالی است که
اکثرا به دنبال هستند.شادابی و جوان ماندن پوست نقش مهمی در زیبایی صورت
دارد،شاید دیده باشید کسانی که سنشان بنظر کمتر از سن واقعی شان و جوانتر
یا بیشتر از سن واقعی شان و پیرتر بنظر می رسد.مراقبت از پوست بهترین راه جوان ماندن پوست است.برای اینکه رازهای جوانی پوست رو بشناسیم باید اشتباهاتی که باعث پیری و خشکی پوست می شود را بهتر بدانیم.

اشتباهاتی که ب
جسارت زشت عایشه به حضرت فاطمه و ام المومنین خدیجه سلام الله علیهما و عصبانیت و پاسخ کوبنده حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله به او
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
١١۶- حدثنا محمد بن الحسن بن أحمد بن الولید رضی الله عنه قال: حدثنا محمد بن الحسن الصفار، عن أحمد بن محمد بن خالد قال: حدثنی أبو علی الواسطی، عن عبد الله بن عصمة، عن یحیى بن عبد الله، عن عمرو بن أبی المقدام، عن أبیه، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: دخل رسول الله صلى الله علیه وآ
١. الیزابت باتوری (١٥٦٠-١٦١٤ م) اشراف‌زاده مجار و قاتل سریالی ٦٥٠ نفر

٢. لیزی بوردن (١٨٦٠-١٩٢٧ م) قاتل آمریکایی پدر و نامادری‌اش با ضربات متعدد تبر

٣. کاترین نایت (١٩٥٥-م) قاتل استرالیایی ٣ شوهر خود که نخستین زنی‌است که در استرالیا به حبس ابد بدون بخشودگی محکوم شده است 

٤. آدری ماری هیلی (١٩٣٣-١٩٨٧ م) قاتل آمریکایی

٥. ایرما گرزه (١٩٢٣-١٩٤٥ م) عضو جنایتکار اس‌اس و سرپرست بخش زنان اردوگاه‌های اسرای جنگی آلمان نازی که اعدام شد

٦. والریا مس

ژنیوپلاستی یک عمل جراحی زیبایی است که برای بیماران مبتلا به چانه کوچک موثر واقع می شود این عمل را هم جراح پلاستیک و هم جراح فک و صورت می توانند انجام دهند بنابراین بهتر است شما در ابتدا نزد یک متخصص ارتودنسی و جراح فک و صورت معاینه شوید.
زیرا در برخی از موارد فک پایین بیمار کوچک است این کوچکی فک پایین ممکن است باعث مال اکلوژن شده باشد 
اگر جلو زدگی دندان های بالای شما در اثر عقب ماندگی فک پایین باشد  درمان را از سنین رشد شروع کنید و با تغی
پرورش چای در منزل
چای گیاهی بوته ای و همواره سبز است که گلهای آن زرد-سفید که شش تا هشت گلبرگ را دارا می باشد .برگهای تازه روئیده شامل پنج درصد کافئین است . برگهای جوانتر و سبز روشن است که برای تولید چای کاربرد دارد. پشت این برگهای جوان کرکدار است. برگهای قدیمی تیره رنگ هستند. ترکیبات شیمیایی برگها هنگام رشد و نمو تغییر می کند پس سن برگ ها روی کیفیت چای اثر می گذارد.
چای اصولا در بخش هایی با صد و پنجاه سانتی متر بارندگی در سال و مناطق گرمسیری و نیم
کرم پودر و پنکیک هر رو وسیله ی آرایشی برای صاف و یک نواخت سازی پوست می باشند ولی این که کدام یک از این ها مناسب شماست و چهرتان را جوان تر نشان می دهد؟ پرشین وی در ادامه به آن پاسخ می دهد.
بهترین مارک پنکیککرم پودر و پنکیک هر دو از آن دسته لوازم آرایش های پر کاربرد هستند که از آن ها برای آماده سازی پوست و یک دست و صاف نشان دادن پوست استفاده می شود. موضوعی که در این مطلب مطرح است این است که کدام یک از این دو چهره ما را جوان تر نشان می دهد؟ کرم پودر یا
۵٫۰
۰۱

تفاوت سنی زیاد ازدواج
تفاوت سنی زیاد ازدواج را به دو صورت میتوان بیان کرد . وقتی که زن از مرد بزرگتر شد تفاوت سنی زیاد و وقتی که مرد از زن بزرگتر شد تفاوت سنی زیاد . مشکلات اقتصادی از یک سو عث بوجود آمدن خرده فرهنگ هایی شده است .  احساس جوانی نوان عمل های جراحی فراوان از سویی زمینه تسهیل اجرای این خرده فرهنگ ها را آماده کرده است . قدیم شاید به نت دیده میشد مرد زنی ازدواج کند که از خودش بزرگتر است آن هم حد ما و فرزند و حت
گوگرد یکی از  عناصر غذایی اساسی برای رشد گیاه است. در سالهای اخیر ، کمبودهای این عنصر شایع تر شده و اهمیت آن در تولید محصولات زراعی بیشتر شناخته شده است. اگرچه این ماده مغذی ثانویه محسوب می شود، اما در حال حاضر به عنوان "ریز مغذی چهارم" همراه با نیتروژن ، فسفر و پتاسیم شناخته می شود.
محصولات زراعی روغنی ، حبوبات ، علوفه و برخی محصولات گیاهی به مقدار قابل توجهی به گوگرد احتیاج دارند. در بسیاری از محصولات زراعی ، مقدار آن در گیاه مشابه فسفر است.
ورزش صورت چگونه باعث جوانی می‌شود؟

بر اساس نتایج یک تحقیق، چند ورزش صورت معمولی،باعث می‌شود خانم‌ها بعد از بیست هفته،۳ سال جوانتر بنظر برسند!
آیا این تکنیک برای همه جواب میدهد؟
اگر ورزش برای عضلات و قلب شما مفید است، پس می‌‌تواند برای صورت هم مفید باشد.
محققین می‌گویند تمرین انواع ورزش صورت برای جلوگیری از افتادگی می‌تواند با قوی کردن عضلات زیر پوست باعث سفت شدن گونه‌ها و کم شدن چین و چروک صورت شود.
در نتیجه ورزش پوست می‌تواند واقع
زاویه سازی صورت و زاویه سازی فک یکی دیگر از جراحی های زیبایی  است
که برای افرادی که دغدغه صورتی زیبا و متفاوت تر دارند به عنوان راه حلی آسان و در عین حال موثر به کار می رود .
جالب توجه است که بدانید زاویه سازی صورت و زاویه سازی فک ،
بیشترین تقاضا را در بین جراحی های فرم دهی صورت دارد و نه تنها سبب جوانسازی صورت می گردد
بلکه می تواند به عنوان عاملی موثر در زیبایی چهره فرد نقش ایفا نماید .
زاویه سازی صورت چیست؟
زاویه سازی صورت همان طور که از نام آ
هر کس می خواهد پوستی محکم و جوان به نظر برسد ، مهم نیست که چند ساله باشید. اما می دانیم که دستیابی به آن همیشه آسان نیست. در حقیقت ، برای جلوگیری از نقض قوانین طبیعی گرانش پوست هنگام پیری ، چالش برانگیز می شود.
از جراحی لیفت گرفته تا درمان های زیبایی شناختی غیر تهاجمی مانند، هایفو، بوتاکس، پرکننده های پوستی و لیفتینگ نخ ، افراد در جستجوی اکسیر جوانی به سمت انتهای زمین می روند.
در زمان های اخیر ، مردم برای حفظ ظاهر جوان خود شروع به اکتشاف طب سنت
نام علمی   ازگیل یا ( Mespilus germanica)  که در زبان گیلکی به آن کونوس, کُنوس ، و در زبان مازندرانی کنس و کندس می‌گویند، میوه‌ای است از خانواده گلسرخیان از سرده ازگیل‌ها (Mespilus) هم خانواده‌ با سیب،  گلابی، به، زالزالک  و گلابی وحشی. ازگیل در مکان سایه روشن در جنگل‌های آفتابگیر رشد می‌کند و خاک مرطوب، سبک و شنی با خاک برگ یا خاک سنگین رسی و به خوبی زهکشی شده برای کشت آن مناسب است. گل هاى درخت آن سفید و میوه اش شبیه زالزالک است؛ با این تفاوت که میوه ی
در دنیای هالیوود، ازدواج‌هایی با فاصله‌های سنی زیاد پدیده‌ی جدیدی نیستند، اما برای افرادی که ثروتمند و مشهور نیستند، قرار گرفتن در چنین رابطه‌هایی دردسر‌های زیادی دارد. شما چه زوج بزرگتر باشید و چه زوج کوچکتر، با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

ممکن است وجه اشتراک چندانی نداشته باشید
با توجه تفاوت سنی زیادی که بین شما و همسرتان است، به احتمال زیاد سلیقه‌ها و علاقه مندی‌های‌تان هم با هم فرق می‌کند. مثلا وقتی در اتومبیل‌تان هستید شاید به سخ
نوع پوشش تاثیر زیادی در روابط میان فردی دارد بنابراین به خصوص در محافل رسمی به گونه ای ظاهر شد تا بتوان توجه دیگران را جلب کرد. پس به آقایان توصیه می شود تا نکات زیر را در لباس پوشیدن خود رعایت کنند.کت های دو دکمه بخرید. این نوع کت ها شما را لاغرتر نشان می دهد و پیراهن و کراوات تان هم بهتر به نظر می رسد.نباید سایز کت و شلوارتان زیاد بزرگ باشد. سرشانه های کت تان باید جذب شانه هایتان باشد. از خیاطتتان بخواهید که قد آستین کت تان تا مچ تان باشد و شلوا
مراقبتهای بعد از تزریق چربی
تزریق چربی
 با بالا رفتن سن، بافت چربی صورت کم می شود که افتادگی پوست و شلی و چروک را بیشتر می کند، بنابراین کشیدن و بالا بردن پوست باعث جوان سازی کلی نمی شود. گاهی اوقات سفت تر و کشیده تر نمودن پوست باعث جوانتر شدن آن نمی شود بلکه پرتر بودن صورت باعث جوانتر شدن آن می شود و اینجاست که اهمیت تزریق چربی در پوست بدن مشخص می شود.
مراقبتهای بعد از تزریق چربی
توصیه میشود فردى را جهت رساندنتان به خانه بهمراه داشته باشید،

چند مسئله،
اینجا مینویسم که خودم هم یادم بمونه و اگه روزی از ذهنم رفت، یادم بیارین.

یکی اینکه، ادمها، ذاتا، خیلی زیاد دوست دارن که همه عصاره شون رو قاطی مسائل مختلف کنن،

یعنی من دوست دارم همزمان احساسات، عطش، شهوت، نفرت، خشم و... رو قاطی همه چیز کنم.

مشکلی که با ما ایرانیا هست، 
اینه که:

اغلب متعصب هستیم. یعنی ارق (ارغ؟) داشتن به یه چیزی، حالا فکر کن دین باشه، مذهب باشه، نژآد باشه، هرچی، یا حتی این باشه که ما دو سال قبل یه حرف رو زدیم، او
ازدواجتک همسری
چگونه ازدواج را عملی کنیمازدواج روندی است که توسط آن دو نفر روابط خود را عمومی ، رسمی و دائمی می کنند. این پیوستگی دو نفر در پیوندی است که به طور قاطع تا زمان مرگ ادامه دارد ، اما در عمل اغلب با جدائی یا طلاق کوتاه می شود.
هر ازدواج چالش هایی را به همراه دارد ، اغلب موارد عمیق. چگونگی مدیریت یک زوج اغلب تعیین می کند که رابطه آنها به هم می خورد یا محکم است. محافظت از عشق طولانی مدت ممکن است نیاز به جابجایی اعتقادات غلط یا عادتهای نا
برای خانمهایی که می‌خواهند فیس ای برنا و پوستی صاف و شاداب داشته باشند هنگام میکاپ به کار گیری از کرم پودر بهتر میباشد یا این که پنکیک؟!
بهترین مارک پنکیک
شاید شما هم جزو آن نوع از خانمهایی باشید که بعداز میکاپ و پیرایش سنتان بیش تر چشم شود که اما ناگفته نماند در اکثر مواقع این رخداد خواهد زمین‌خورد و زیرا به لحاظ می‌رسد با آرایش و پیرایش می قدرت زیباتر از پیشین بود طولانی تر آرایش و پیرایش می‌کنیم و همین منجر می‌گردد که با میکاپی غلیظ و ن
با توجه به پیش بینی های Gartner ، دنیای موتورهای جستجو رفته رفته در حال تبدیل شدن به دنیایی است که بدون نیاز به نمایشگر ها می توان جستجو خود را انجام داد و جستجوی صوتی در حال پیشرفت بسیار زیادی است.
با گروه طراحی سایت آشنا شوید.
دلیل اصلی این تغییر پر اهمیت شدن جستجوی صوتی در موتورهای جستجوگر بزرگ مثل گوگل می باشد.امروزه جستجوی صوتی ۲۰ درصد از تمام جستجوهای گوگل را در تلفن همراه را به خود اختصاص داده است.مهمتر از آن افراد جوانتر و مشتریان آینده
مزوتراپی یک روش درمانی زیبایی بینی غیر جراحی برای درمان برخی از شرایط پزشکی و زیبایی است. در زیبایی شناسی ، مزوتراپی بیشتر روی جوان سازی صورت ، گردن و دکلته ، کاهش چین و چروک و همچنین سفت شدن پوست و روشن تر و برطرف کردن علائم کشش تمرکز دارد.
مزوتراپی
چگونه مزوتراپی کار می کند؟ در این تکنیک ، ماده طبیعی حاوی ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها ، و اسیدهای آمینه در زیر مزودرم (لایه دوم پوست) از طریق یک قلم بدون سوزن تزریق می شود تا تولید کلاژن و الاستین
کنترل ولو فیشر
یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های  ، طراح، سازنده و تامین کننده
شیرهای کنترل و تنظیم کننده در جهان ، Fisher Controls International، LLC
است .اولین تولید این شرکت  پمپ گاورنر نوع 1 فیشر در سال 1880 بود  و
امروزه تقریبا بدون تغییر – بخشی از خط تولید این شرکت است. علاوه بر کنترل
ولو و رگلاتور ، فیشر نیز سیستم های کنترل نهایی را طراحی و اجرا می کند.
محصولات فیشر در تعدادی از صنایع، از جمله مواد شیمیایی، پالایش، برق و
خمیر کاغذ و کاغذ استفاده م
بیشتر صفت‌ها می‌توانند هر دو حالت تفضیلی )با افزودن -er یا more )  و عالی  )با افزودن-est یا most   ) را
داشته باشند. در ادامه نحوه ساخت هر دو حالت را خواهید آموخت.
از صفات
تفضیلی (Comparative Adjectives) موقعی
استفاده می کنیم که بخواهیم دو چیز یا شخص یا مکان را با هم
مقایسه کنیم. برای این منظور دو راه وجود دارد که as…as و than هستند.

صفات تفضیلی با as…as

as + adjective + as
کاربرد as …as  این است که دو شخص، مکان یا شیء را با هم مقایسه کنیم و برابری آنها
در یک صفت را با
است
پیری یک فرآیند طبیعیست که در گذر عمر برای هر کس اتفاق می افتد. ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد . داشتن پوستی جوان و شاداب اعتماد به نفس فرد سالمند را افزایش داده و حضور وی در فعالیت‌های اجتماعی را موثرتر می‌کند . امروزه با وجود روش‌هایی برای جوانسازی دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . لیفت صورت جز روش های جوانسازی پوست صورت است . عمل لیفت صورت نیز با روش های مختلفی قابل انجام است . های
جوانسازی صورت
جوانسازی صورت با لیزر خورشید، اختلالات پوستی، پیری و حتی وراثت می تواند به ناهنجاری های پوستی و دیگر جاهای بدن کمک کند در واقع خورشید باعث از بین رفتن بافت های پوست می شود و مشکلاتی که به وجود می آورد عبارتست از : چین و چروک و زخم های آکنه، تغییرات رنگدانه هایی مانند کرم ها، لکه های قرمز و یا رگ های خونی که به خوبی قابل مشاهده است.
علاوه بر این شادابی و جوانی پوست را از بین می برد و باعث می شود که فرد دارای چهره ی مسن تری با شود . پی
استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری ها قسمتی از پزشکی نوین و‌ پیشرو تحت عنوان پزشکی بازساختی (regenerative medicine) است. سلول های بنیادی، سلول هایی پایه ای در بدن انسان هستند که تحت شرایطی قابلیت تبدیل به سلول های اختصاصی مثل سلول غضروف، سلول ماهیچه قلب و غیره دارند. در این نوع درمان با بکارگیری این سلول های بنیادی قسمت های آسیب دیده ارگان های بدن ترمیم می شوند. سال های نه چندان پیش از این، رسیدن به این نقطه از توانایی درمان به منزله آرزو در
روش صحیح کشیدن ابرو با مداد
ابرو
یکی از عناصر زیبایی مهم در چهره می باشد. بعضی از خانم ها به طور طبیعی
یا به واسطه برخی از عوامل ابروهای تو خالی و اندکی دارند. از طرفی همه
خانم ها وقت رفتن به سالن ها و هزینه بالا را ندارند. بهترین کار استفاده
از روش های آسان ولی کاربردی طراحی ابرو در خانه است. در این مطلب این هنر
را به سرعت می آموزیم!
 کشیدن ابرو با مداد،
سایه و ... از روشهای مختلف برای داشتن ابرو هایی پرپشت، پهن و زیبا است.
با ما همراه شوید تا ر
خواهر کوچکتر ملکه الیزابت دوم ، پرنسس مارگارت توجه خود را برای زندگی شخصی معطوف به روابط جنجالی جلب کرد.چه کسی شاهزاده خانم مارگارت بود؟خواهر کوچکتر ملکه الیزابت دوم ، پرنسس مارگارت بخاطر یک خط مستقل شهرت یافت ، شهرت وی با داشتن یک رابطه بحث برانگیز با پیاده سلطنتی پیتر تاونزند تقویت شد. شاهزاده خانم در سال 1960 با عکاس آنتونی آرمسترانگ-جونز ازدواج کرد ، اما ازدواج آنها قبل از طلاق در سال 1978 با رسوایی مشخص شد که اولین بار در خانواده سلطنتی در
پیری یک فرآیند طبیعیست که در گذر عمر برای هر کس اتفاق می افتد. ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد . داشتن پوستی جوان و شاداب اعتماد به نفس فرد سالمند را افزایش داده و حضور وی در فعالیت‌های اجتماعی را موثرتر می‌کند . امروزه با وجود روش‌هایی برای جوانسازی دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . لیفت صورت جز روش های جوانسازی پوست صورت است . عمل لیفت صورت نیز با روش های مختلفی قابل انجام است . های
مراقبت از پوست اخیراً به موضوعی داغ تبدیل شده است. دو گروه کلیدی که مصرف کنندگان به دنبال مزایای آن هستند ، جوان سازی و ناقص بودن در اصلاح محصولات مراقبت از پوست است. جوان سازی مراقبت از پوست مراحل و محصولات بیشتری به کارهای روزمره زیبایی اضافه کرده است. کارهای روزمره مراقبت از پوست دیگر محدود به پاکسازی و مرطوب کننده نیستند. مشتریانی که به دنبال جوانسازی هستند ، محصولات جدید ، قالبها و حتی فناوری جدیدی را به کارهای روزمره خود اضافه کرده ان
دندانپزشک زیبایی 
بسیاری از مردم که به زیبایی خود اهمیت می دهند به دنبال داشتن دندان های زیبا هستند و افرادی که دندان های خود را از دست داده اند و افرادی که به دنبال دندان های سفید و صاف هستند با مراجعه به دندانپزشک زیبایی می توانند دندان ها و لبخند زیبا داشته باشند. دندانپزشک زیبایی یا متخصص زیبایی دندان می تواند با در اختیار قرار دادن روش های درمان مناسب برای رفع مشکلات دندان ها به شما کمک کند.
مطالعات نشان داده اند که اولین ویژگی ظاهری فر

معرفی 5 لیزر برتر برای جوانی و شادابی پوست صورت ؛ آیا پوست شما به این لیزرها نیاز دارد؟
با توجه به پیشرفت روز افزون علم در زمینه تجهیزات پزشکی، امروزه برای انواع پوست ها، لیزرهای منحصر به فردی در بازار وجود دارد که می تواند به بهترین شکل به افراد مختلف خدمات ارائه نماید. در ادامه ویژگی های 5 مورد از بهترین لیزرهای موجود در بازار، که می تواند با توجه به رنگ پوست و نوع آسیب پوستی بیماران، خدمات مناسبی را به آنها ارائه نماید را به طور اجمالی بر
تزریق فیلر برای خط خنده
خطوط خنده (لبخند)، چین های وابسته به لب (بینی) هستند که از هر دو طرف بینی تان تا گوشه های دهان شما جریان دارد. آنها بر اثر سالخوردگی و پیری بوجود می آیند، وقتی لایه های چربی صورت از بین می روند و باعث می شود که پوست حالت افتاده پیدا کند و چین های برجسته ای را ایجاد کند.
از بین بردن گودی زیر چشم با تزریق فیلر

اینها به راحتی با تزریقات فیلر اسید هیالورونیک روی خطوط، تغییر می کنند در حالی که انعطاف در آن قسمت را زیاد و باعث ک
لیپوساکشن چانه و گردن
لیپوساکشن چانه و گردن , قیمت و هزینه عمل لیپوساکشن چانه و گردن , بهترین متخصص برای لیپوساکشن گردن :
بهترین راه برای از بین بردن چربی های اضافه استفاده از روش ساکشن است
معمولا بیشتر افراد از داشتن چربی در نقاطی مثل چانه و گردن بسیار ناراضی
هستند از این رو ساکشن که شامل برداشتن چربی از زیر چانه است و توسط جزاح
پلاستیک انجام می شود مناسب ترین روش است.

معمولا افرادی که دارای صورتی با اندازه ی
معمولی و نیمرخی برجسته اند
فردریک داگلاس کی بود؟فردریک داگلاس ، رهبر اهریمنالیست ، حدوداً در سال 1818 در شهر تالبوت ، مریلند به بردگی متولد شد. وی به یکی از مشهورترین روشنفکران زمان خود مبدل شد و به رئیس جمهور مشاوره داد و هزاران نفر در مورد علل مختلفی از جمله حقوق زنان و قانون منزل ایرلندی سخنرانی کرد.
در میان نوشته های داگلاس چندین زندگینامه شرح زندگی خود را شرح داده اند که تجربیات وی را در مورد برده داری و زندگی پس از جنگ داخلی از جمله کارنامه معروف روایت زندگی فردری
فردریک داگلاس رهبر جنبش براندازانه ، قهرمان اولیه حقوق زنان و نویسنده "روایتگر زندگی فردریک داگلاس" بود.فردریک داگلاس کی بود؟فردریک داگلاس ، رهبر اهریمنالیست ، حدوداً در سال 1818 در شهرستان تالبوت ، مریلند به بردگی متولد شد. وی به یکی از مشهورترین روشنفکران زمان خود مبدل شد و به رئیس جمهور مشاوره داد و به هزاران نفر در مورد علل مختلفی از جمله حقوق زنان و قانون منزل ایرلند سخنرانی کرد.
در میان نوشته های داگلاس چندین زندگینامه شرح زندگی خود را
بهترین مارک کرم پودربه کار گیری خطا از کرم‌ پودر یا این که کانسیلر پوست‌ چهره‌تان را غیر طبیعی و ایرادهای آن را اضافه نمایان میکنند. کرم‌ پودر زدن هم تکنیک‌های یگانه خودش را داراست. مقاله تحت را بخوانید تا مانند آرایشگرهای هالیوودی، ماهر کرم پودر بزنید
ماهر کرم پودر بزنیدسیندا واتسون آرایشگر مشهور نیویورکی میگوید: انگیزه کرم‌پودر و دیگر کرم‌‌های پوشاننده تغییر تحول رنگ پوست وجود ندارد بلکه صرفا انگیزه پوشاندن عیب و ایرادها و غیریکن
10 راه برای استفاده از روغن نارگیل تا به طور طبیعی جوانتر به نظر برسید
بیش از 1500 مطالعه وجود دارد که روغن نارگیل یکی از سالمترین غذاها در این کل زمین میباشد ، مزایای روغن نارگیل و استفاده از آن فراتر از آن چیزی است که اغلب مردم درک می کنند به این دلایل روغن نارگیل این روزها توجه زیادی را به خود معطوف کرده است و نه تنها آن را به مواد غذایی خاص تبدیل میکند، بلکه می تواند به راحتی  جایگزین بسیاری از محصولات زیبایی سنتی باشد.
در نوشتار زیر،

ابرو یک عضو تاثیرگذار است ، اگر چه گاهی اوقات آرایش آن فراموش می‌شود اما هنگامی که می‌خواهید آماده رفتن به یک مهمانی شوید رسیدگی به این عضو مهم را فراموش نکنید . از وظایف ابرو می توان به مراقبت از چشم اشاره کرد . ابروها محافظی هستند تا نور خورشید و یا گرد و غبار و حتی قطرات عرق به طور مستقیم وارد چشم نشوند ، از این رو ممکن است در اثر شرایط نامناسب یا عوامل خارجی دچار ریزش شود . پس باید توجه و مراقبت زیادی را در رابطه با ابروها به عمل آورد . آرا
پر کردن نقاط خالی ابرو و حالت دهی ابروها یکی از قدم های مهم در داشتن آرایش زیبا و کامل محسوب می‌شود و این در حالی است که اگر نکات لازم را رعایت نکنید ممکن است چهره نامناسبی برای تان به وجود بیاید. نقش ابروها در آراسته به نظر آمدن چهره بسیار پررنگ هستند و باید سعی کنید بهترین حالت را برای آنها ایجاد نمایید.
انتخاب رنگ مناسب یکی از بزرگترین و مهمترین شروط برای طراحی ابرو محسوب می شود . بهتر است رنگی را انتخاب کنید که همرنگ با ریشه ابروهایتان با
کرم پودر و پنکیک هر رو وسیله ی آرایشی برای صاف و یک نواخت سازی پوست هستند البته این که کدام یک از این ها مطلوب شماست و چهرتان را برنا خیس نشان میدهد؟ پرشین او به‌دنبال به آن جواب می‌دهد.کرم پودر و پنکیک هر دو از آن مدل اثاثیه آرایش و پیرایش های پرکاربرد می باشند که از آنان برای مهیا سازی پوست و یکدست و صاف نشان دادن پوست استعمال میگردد. موضوعی که در‌این مقاله مطرح میباشد این میباشد که کدام یک از این دو رخ مارا برنا خیس نشان میدهد؟ کرم پودر یا
بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰ | قیمت بوتاکس دیسپورت
بوتاکس دیسپورت ۵۰۰ و ۳۰۰ ، قیمت خرید و هزینه بوتاکس دیسپورت :
برای بوتاکس کردن روش درمانی دیگری را جایگزین کرده اند که بسیار جالب
بوده و تمام افراد و مردم دنیا از این روش استقبال کرده و از این روش برای
از بین بردن چین و چروک های صورت خود استفاده می کنند که به آن تزریق
بوتاکس دیسپورت می گویند . تمام چین و چروک های ریز و بزرگ که در پیشانی و
دور چشم وجود دارد با کمک بی حسی عضلات در این روش از بین خوا
پرسش­های متداول درباره تزریق چربی
تزریق چربی چیست ؟
تزریق چربی به معنای استفاده از چربی قسمت هایی از بدن و تزریق آن به مناطقی از بدن که دچار تحلیل چربی شده است میباشد. تحلیل بافت چربی در صورت و دستها میتواند به دلیل رژیم لاغری یا پیری پوست اتفاق بیفتد.با بالا رفتن سن، بافت چربی صورت کم می شود که افتادگی پوست و شلی و چروک را بیشتر می کند، بنابراین کشیدن و بالا بردن پوست باعث جوان سازی کلی نمی شود. گاهی اوقات سفت تر و کشیده تر نمودن پوست باعث جوا
سه شنبه بیست و هفتم آبان نود و هشت من و اچ بی دستهای هم را گرفتیم و راه افتادیم سمت فلکه صادقیه. هوا ابری و گرفته بود و قطره­های ریز باران هرچند دقیقه یکبار می­چکید رویمان. انگار بین آسمان و زمین را اسفنجی کثیف گرفته بود و قطره­ها را در خودش نگه می­داشت. مردم با ماسکهای بی­دلیل که نه از آلودگی بود و نه از غبار کنار خیابان ایستاده بودند و با هم پچ پچ می­کردند. آنهایی که تنها بودند هم چانه­هایشان را در گردن و دستهایشان را در جیب فرو برده بودند. از
یکی دوباره یافتن و گم کردن بزرگترین فداکاری هایی که واحد وزن برای سیاحت به پس ازآن انجام دادم ارتباطی با شما داشت. به طور طبیعی، یکی پیدا کردن نخستین سؤالاتی که انسان از خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو میپرسند این است که فاضلاب چیزی تو مورد جادهها یکسان است.
قیمت تور مالزیمن یک سال وثوق نکردنی اندر آمریکای لاتین به آدرس یک مسافر مادینه انفرادی داشته ام، و من صدر در این مطلب یاد دادم که مناسبت ای در اتوبان ها می تواند یک تعادل راحت و بغ
تی شرت و بلوزهای یقه دار را کنار بگذارید؛ فصل پاییز بهترین فصل لباس های مردانه است. این موقع سال، لباس های روی هم و پارچه های بافت رایج می شوند.
کمد لباس خود را با لباس های ضروری فصل پاییز پر کنید. به محض ورود به فصل پاییز به تک تکشان نیاز خواهید داشت.
شلوار طوسی فلانل:
اولین روز پاییز به اندازه کافی سرد است که بتوانید شلوار طوسی فلانل خود را از کمدتان بیرون بیاورید. شلوار طوسی پررنگ از جنس پشم فلانل بادوام و گرم است و با همه چیز ست می شود. می توا
آراف ترماژ چیست؟
یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست،آراف ترماژه.این روش کاملا جدید و غیرتهاجمی و مطمنه و عوارض جراحی را نداره و پس از ان بیمار سریعا به کار خود برمیگرده و برای همه انواع پوست قابل اجراست و عوارض لیزر را نیز ندارد.
در این روش از امواج رادیوفرکانسی برای ایجاد گرمایش یک دست در لایه زیرجلد پوست استفاده می شه. این اثر گرمایی ملایم با گشاد کردن رگها و افزایش جریان خون، باعث القای فعالیت به سلولهای مسئول تولید کلاژن و ساخت کلاژن
جوانسازی پوست با لیزر CO2 فرکشنال
 جوانسازی پوست با CO2 فرکشنال روش درمانی زیبایی بدون نیاز به عمل جراحی برای زنان و مردان می باشد که می تواند شما را چندین سال جوانتر کند و به میزان قابل توجهی چین و چروک هایتان را بهبود بخشد. در گذشته، درمان با لیزر قدیمی Co2 کل سطح پوست را بر می داشت ولی CO2 فرکشنال مدرن، از ستون های کوچک انرژی فراکسیون برای برداشتن نواحی آسیب دیده ی پوست استفاده می کند. درمان با CO2 فراکشنالروش درمانی ای می باشد با هدف قرار دادن ن

برای داشتن ابروهایی خوش فرم و زیبا باید آرایش و اصلاح آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید . هر فردی دوست دارد ابروهای پرپشت ، زیبا و خوش حالتی داشته باشد . اما همه افراد به طور ژنتیکی از این ویژگی برخوردار نیستند اما اینجا آخر راه نیست شما بانوانی که دوست دارید ابروهایتان زیباتر از همیشه به نظر برسند اول از همه باید راه های تقویتی و درمانی را امتحان کنید تا شاید به نتیجه برسید اما در صورت حاصل نشدن یک نتیجه مناسب باز هم ناامید نشوید چرا که
 در کاشت مو به روش (FUE  یاFIT ) :
فولیکول های مو به وسیله پانچ مستقیما از پشت سر خارج می شوند.

جراح سوراخ های کوچکی توسط سوزن در قسمت های مورد نظر برای کاشت در پوست سر ایجاد کرده و به آرامی موها را در این سوراخ ها قرار می دهد.
در طی یک جلسه درمانی، جراح ممکن است صدها و حتی شاید هزاران تار مو بکارد.
در آخر، پوست سر به مدت چند روز با گاز یا بانداژ پانسمان می شود.

در این روش محل های اهداکننده سریع تر بهبود می یابند. تنها نقطه های ریزی قابل مشاهده اند که ب

برای داشتن ابروهایی خوش فرم و زیبا باید آرایش و اصلاح آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید . هر فردی دوست دارد ابروهای پرپشت ، زیبا و خوش حالتی داشته باشد . اما همه افراد به طور ژنتیکی از این ویژگی برخوردار نیستند اما اینجا آخر راه نیست شما بانوانی که دوست دارید ابروهایتان زیباتر از همیشه به نظر برسند اول از همه باید راه های تقویتی و درمانی را امتحان کنید تا شاید به نتیجه برسید اما در صورت حاصل نشدن یک نتیجه مناسب باز هم ناامید نشوید چرا که
«پرسش مهر»
چگونه مدرسه شادی داشته باشیم؟
*بخش داستان*
نویسنده:اسرا دریجانی
مدرسه:دبیرستان دوره اول فرزانگان
استان کرمان شهرستان بم
دختر عمویم خیلی وقت است که از پیش ما رفته.اخرین بار که با او صحبت میکردم درباره مدرسه و دوستانش پرسیدم ،اما گویا از وضع مدرسه اش ناراضی بود. با گلایه و حسرت می گفت :خیلی کوچک است،مدرسه ای تنگ که جایی برای نفس کشیدن نیست.اما با این حال بسیار شلوغ است. از در و دیوار دانش اموز می بارد.کلاسهای کوچکی دارد که صندلی ها در
به همتا پیام دادم. ایشونم گفتم منم دوست نداشتم چنین صحبتهایی پیش بیاد . منم خواستم دیگه هر مشکلی داشتن به من ربط ندن. از هم عذر خواهی کردیم و وقتی اومرم خونه بغلش کردم.چند روز پیش هم برادر همتا لوازم همتا رو آورد تا زندگی مستقل دلخواهش رو شروع کنه.
تو این مدت خیلی از خانمها باهم صحبت کردند، خانمهای اولی که رنج کشیده بودند ، خانمهای دومی که رنج کشیده بودند ، خانمهایی که جدا شده بودند به خاطر تعدد و دختران مجرد و تنها...برایند بررسی ها و راهکار ها
سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر هم گذشت، و ما در حسرت دیدن یک چادر: بر تن سلبریتی های زن ماندیم. و این مرثیه ماندگاری خون رضاخانی، در رگ های هنرمندان ماست! هنرمندانی که بی دلیل در همه جا قریاد می زنند: ما مردم را دوست داریم! و برای مردم کار می کنیم، ولی معلوم می شود مانند ترامپ و پمپیو، فقط یاوه می بافند و ژاژ می خایند. آنها به سادگی می گویند: که اگر در فیلم هم چادر سر می کنند، از روی اعتقاد یا باور دینی و مردمی نیست. چون اگر رهایشان سازید، همانند خود
جراحی زیبایی پلک یک عمل زیبایی است که با برداشتن پوست، چربی و عضله اضافی و اصلاح موقعیت پلک، باعث ایجاد ظاهری جوانتر می شود. از نظر زیباشناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند و نشان دهنده سن و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی هستند، نتایج جراحی پلک تا سال ها و گاهی به صورت مادام العمر برای فرد باقی می ماند.
عمل زیبایی پلک در واقع می تواند به طور همزمان بر روی هر دو پلک بالا و پایین یا فقط بر روی یکی از پلک ها انجام گیرد.
پف و چربی در زیر چشم ها معمو
امروزه بعید به نظر می رسد که دستگاه تبلیغاتی هالیوود بتواند ستارگان اصلی را به روشی که قبل از چرخش قرن انجام داده است ، خیراندیشی کند. بنابراین چه اتفاقی برای آن ستاره های قدیمی دهه 90 افتاد؟ آیا همه آنها شسته شده اند ، یا هنوز هم می توانند دلارهای بزرگی را تهیه کنند؟ بیایید نگاهی به برخی از بزرگترین ستاره های دهه گذشته که فراموش نکردیم ، بیاندازیم و بدانیم که اکنون آنها چه می کنند.
دیوون ساواگتی ایماژ
دونون ساوا یکی از داغترین ستاره های کودک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها